Trampki, kozaki, botki – szukamy butów na zimę

Trampki, kozaki, botki – szukamy butów na zimę

Dni są dłuższe, noce są zimniejsze, a przygotowania do zimy nie tylko oznaczają, że trzeba wygrzebać z niej czapeczki i szaliki. Będziesz musiała kupić nową parę butów, na przykład na stronie https://zoio.pl/obuwie/trampki. I oczywiście jeśli zechcesz znaleźć tą idealną parę dopasowanych butów wymaga trochę roboty na zakupy. Nie musisz decydować o tym, czy chcesz buty ze szpilkami, koturnami, lub trampki – buty są nie tylko na modowy wybieg, ale musisz nosić je od dziewiątej do piątej w swojej pracy. Zastanów się bardziej nad komfortem i pamiętaj, buty są przede wszystkim do chodzenia, nie do wyglądania! Dlatego właśnie trampki są tak komfortowe.

Kupuj trampki wcześnie rano – nogi mogą często puchnąć w ciągu dnia, więc musisz je kupić, gdy podeszwy są największe. Zmierz je przed założeniem butów. Jeśli wybierzesz buty na specjalną okazję, użyj kolorów i stylu pożądanego ciucha, aby określić, czy będą pasowały do całościowej kreacji. Jeśli chcesz, aby buty pasowały do kolorowych rajstop, noś je na zakupy.

trampkiPierwszą rzeczą, którą musisz rozważyć jest komfort, drugą rzeczą zaś jest stabilność. Szpilki dodają kilka centymetrów do twojej wysokości, ale powodują ból i są niestabilne. Możesz zwrócić uwagę na buty z szerszą piętą. Nie ryzykuj otarć, odcisków i zdeformowanych paznokci u stóp. But powinien mieć twardą podeszwę, a szczególnie obcas – fakt, że wysoki but pokrywa kostkę, niekoniecznie oznacza, że obuwie będzie stabilne i wygodne. Już lepiej kupić trampki.

Przespaceruj się po sklepie w butach i rozważ tylko te, w których czujesz się dobrze! Nie zakładaj, że twoje wspaniałe ale niewygodne buty się „rozchodzą”, lub że się przyzwyczaisz do nich! Powoduje to wiele uszkodzeń kręgosłupa lub niepotrzebnych uszkodzeń stopy. Poważnie, nawet najpiękniejsze Weitzmanny nie są tego warte.

Niezależnie od ich wyglądu, ich przeznaczeniem jest również służyć jako obuwie zimowe. Sprawdź, czy buty mają odpowiednią przyczepność na podeszwach i mogą być praktyczne, aby przejść przez śnieg. Buty skórzane pozwalają skórze oddychać – a nadmiar potu może przyczynić się do przeziębienia lub gorączki. Wybierz buty mądrze, a będą służyć Ci przez długi czas.