Najważniejsze ciuchy dla każdego dżentelmena

Najważniejsze ciuchy dla każdego dżentelmena

Chłopcy zazwyczaj nie zastanawiają się zbytnio nad modą i stylem, a jeśli jakiś ciuch jest wygodny i inni będą nosić coś podobnego, to jest to prawdopodobnie ich najlepszy wybór. Nie ma w tym żadnych głębszych myśli, i nie wyśmiewam się tu z facetów – po prostu to ich nie interesuje. Większość mężczyzn nie bada najnowszych trendów mody, nie przegląda stron internetowych pod kątem modowych i stylistycznych wskazówek. Mężczyźni nie dbają o wzorce, a bez odrobiny wskazówek, pastele i szkocka krata mogą się nieco częściej pojawiać niż powinny.

Ale moda mówi wiele o tym, kim jesteś, i robisz lepsze pierwsze wrażenie, gdy wyglądasz elegancko i jesteś dobrze ubrany od stóp do głów. Czas zainwestować w swój osobisty sukces, inwestując w swoją szafę. Przyjrzyjmy się męskim elementom mody, które mówią dużo o modnym mężczyźnie.

Koszulka na guziki to wspaniałe, klasyczne ubranie. Płaski, biały splot oxford jest jak puste płótno: to wspaniała podstawa dla spersonalizowanych akcesoriów, takich jak przyciągające uwagę krawaty czy garnitury. Sama w sobie taka koszula jednak mówi ludziom, że nie jesteś zbyt innowacyjny, a może nawet nudny. Koszule o widowiskowych wzorach lub dużej ilości kolorów powinny być połączone z bardziej prostym, niezbyt wzorzystym garniturem, bo w przeciwnym razie ryzykujesz, że będziesz wyglądać jak klaun i nie będziesz traktowany poważnie.

Ganrnitury męskie są równie istotne, ale oto kilka wskazówek. Zawsze dopasuj spodnie i marynarkę, ponieważ noszenie niedopasowanego garnituru jest równie złe jak nieprzyjemny zapach ciała; krzyczy wręcz, że nie obchodzi cię twój wygląd i sukces. Unikaj złożonych wzorów. Jeśli garnitur ma wzór lub pinstripe, noś jednobarwną koszulę w tych samych kolorach (lub kolorach uzupełniających) co garnitur – do granatowego garnituru dobrze nada się niebieska lub czerwona koszula.

Każdy profesjonalista powinien mieć kilka podstawowych ciuchów dżentelmena: parę dobrze dopasowanych garniturów, kilka par butów, dobry wybór krawatów i smoking (chce się być przygotowanym na wszelki wypadek). Dobra synergia nie wskazuje na twoją seksualność ani nie ogranicza męskości; dobry styl jest niezwykle atrakcyjną rzeczą dla obu płci i pomoże ci wydobyć z siebie znaczenie, siłę, inteligencję i oczywiście zmaksymalizować twoją męską atrakcyjność.