Kurtki wiosenne – aktywna, lwica salonowa czy fanka sportu?

Kurtki wiosenne – aktywna, lwica salonowa czy fanka sportu?

Wybór kurtki wiosennej przez kobietę będzie różny w zależności od jej zawodu i działalności. Ponieważ kurtki są tak zróżnicowane pod względem wzornictwa i funkcjonalności, kurtka doskonała dla jednej kobiety może nie nadawać się dla innej. Jak dobrze dobrać kurtki wiosenne ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-wiosenne/ ? Oto kilka porad, zależnie od stylu życia.

Aktywna dama

Tego typu kobieta lubi pracować w ogrodzie i na świeżym powietrzu. Może nie kochać wędrówek ani ekstremalnych aktywności na świeżym powietrzu, ale lubi spacerować po okolicy i okolicach. Jest dość aktywna i lubi brać udział w zajęciach społecznych, chodzić do parków z dziećmi lub wnukami, odwiedzać atrakcje plenerowe. Aktywny charakter tego stylu życia, wymaga dobrej, funkcjonalnej kurtki. Na szczęście wybory nie są zbyt ograniczone, ponieważ ta pani prawdopodobnie nie zagubi się zbyt daleko na pustyni. Dlatego kurtki wiosenne powinny być ciepłe. Inne wybory mogą obejmować jeans, polar lub styl wojskowy w zależności od osobistych preferencji.
kurtki wiosenne

Lwica salonowa

Ta pani mieszka w mieście lub na przedmieściach i często podróżuje do centrum miasta, aby robić zakupy, odwiedzać przyjaciół lub uczestniczyć w imprezach towarzyskich. Rzadko udaje się na wieś, ponieważ jej lokalna społeczność oferuje szerokie możliwości działania. Może lubić uczestniczyć w koncertach, grać, chodzić do kina, lubi śledzić modę z sezonu na sezon. Mieszkając w mieście masz mniej problemów jeśli chodzi o kurtki wiosenne – możesz mniej troszczyć się o ochronę przed zimnem czy wiatrem. W mieście można nosić blezery i kaszmirowe żakiety , które nie nadają się do noszenia na wsi. Modne skórzane kurtki zapewniają stylowe miejsce do wkładania kluczy do samochodu i portfela – możesz nosić wtedy małe stylowe torebki.

Aktywna turystka

Taka dziewczyna uwielbia wszelkie możliwe aktywności na świeżym powietrzu i lubi wędrówki piesze, wspinaczkę, a czasami bardziej ekstremalne sporty, takie jak skoki na bungee i jazda na deskorolce. Spokojny dzień może obejmować pięć km biegu i wieczorne zajęcia jogi. Takie kobiety wiosną powinny wybierać kurtki poliestrowe – są ciepłe, przytulne i utrzymują cię w cieple. A jeśli dużo biegasz, warto wybrać kurtki wiosenne składane – można wyjąć je z kieszeni i nałożyć gdy lunie ulewa.