Botki na obcasie – czy umiesz je nosić?

Botki na obcasie – czy umiesz je nosić?

Ponieważ wysokość i styl botków może bardzo się różnić, istnieją pewne sposoby noszenia takich butów. W przeciwieństwie do butów kowbojskich lub wyższych butów, buty do kostek mogą być noszone z sukienkami, spódnicami, spodniami, legginsami, rajstopami czy szortami. Największą uwagę należy zwrócić na parowanie ich z odpowiednią odzieżą o odpowiedniej długości i dobre dopasowanie koloru botków z kostiumem. Botki na obcasie, takie jak w sklepie https://zoio.pl/obuwie/kozaki-botki są eleganckie i szykowne, ale trzeba umieć je nosić.

botki na obcasiePrzy wyborze noszenia butów do kostki z spódnicą lub sukienką ważne jest, aby długość spódnicy lub sukienki kończyła się w połowie uda, aby nogi wyglądały smuklej i zgrabniej. Zazwyczaj im krótsza spódnica lub sukienka, tym dłużej nogi będą wyglądały, szczególnie w czarnych rajstopach. Oznacza to też, że jeśli połączysz botki z długą sukienką lub spódnicą, skrócisz tym samym swoje nogi. Oczywiście, możesz przedłużyć swoje nogi wybierając kobiece botki na obcasie. Poniżej przedstawiamy kilka stylowych sposobów noszenia botków z sukienką lub spódnicą:

Noś wysokie botki na obcasie z mini spódniczką lub krótką sukienką. Im wyższy obcas, tym krótsza powinna być sukienka.

Aby nadać fryzurze obłędny wygląd, nałóż czarne lub czerwone botki na obcasie z łańcuszkami lub kamieniami szlachetnymi i krótką damską sukienką lub spódnicą, która pasować będzie do czerni lub czerwieni. Połącz czerwone buty z czarną sukienką w białe grochy – i twoje botki nagle staną się centralnym punktem twojej stylizacji. W przypadku czarnych butów, każdy kolor jest idealny do ciekawych kompinacji.

botki na obcasieDodaj pikanterii do stroju nosząc parę rajstop pod krótką spódnicą lub sukienką, wraz z botkami. Duży, solidny pasek wyszczupli talię, a długi naszyjnik na łańcuszku zepnie to wszystko w bardzo pozbierany wygląd. Botki na wysokim obcasie będą kolorem i stylem dopełniać te rajstopy i sukienki lub spódnice.

Aby uzyskać profesjonalny wygląd, połącz zalotną sukienkę kwiatową z jednokolorowym blezerkiem czy żakietem, który pasuje do jednego z kolorów w sukni z parą neutralnych botków. Mogą być to botki na obcasie – ponieważ po pracy będziesz mogła wyjść na parkiet, dodając tylko trochę biżuterii i zrzucając żakiet.

Noszenie botków ze spódnicą lub sukienką może być zabawne i zostawi wiele miejsca na kreatywność. Weź swoje ulubione botki na obcasie, wypróbuj kilka strojów i sprawdź, co z tego wyniknie.