Bluzki damskie – czy panuje za duży wybór?

Bluzki damskie – czy panuje za duży wybór?

Czasami kobiety są bardzo zazdrosne o mężczyzn. Dlaczego? No cóż, bo po prostu łatwiej jest im dobrać ubranie na każdą okazję – T-shirt na co dzień, a koszula na bardziej formalną okazję. Wybierając natomiast gdy kobieta wybiera bluzki i topy, musi przejść prawdziwą gehennę. Znajdziesz tu hafty, cekiny, koraliki, błyszczące ozdoby, zamki błyskawiczne, guziki, kokardki, paski, sznurki, koronki, falbanki, krawaty, krótkie i długie szarfy. Oczekuje się więc, że panie spędzają dużo czasu na szukaniu najlepszych bluzek i bluzeczek.

Jeśli chodzi o mężczyzn, większość z nich nie ma pojęcia o ogromnej ilości możliwości, z którymi kobiety mają do czynienia, co może być bardzo ważną i sporą zaletą dla kobiet. Ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów topów, każda kobieta może znaleźć coś dla siebie, zależnie od kroju i osobistego stylu.

bluzkiJeśli chodzi o kroje i style topów jak bluzeczki czy bluzki damskie, trzeba ponownie rozważyć założenie, że kobiece ciało zawsze ma równe proporcje. Założenie jest błędne. Są kobiety urodzone z równymi proporcjami, ale nie są one takie same dla każdej kobiety. Nie należy wstydzić się swojego naturalnego ciała, ale dla wielu kobiet wybór bluzki może być ograniczony. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest tak wiele bluzek idealnych dla kobiet, że mogą one łatwo wybierać z dość dużej kolekcji.

Idealne bluzki dla kobiet mają prosty krój, są długie i luźne, ale te, które są nieco zwężające się ku dołowi zostały wymyślone, aby sprawdzać się świetnie dla tych kobiet, które mają zakrzywione i ogromne biodra i duży wystający brzuszek. Taka bluzka jest w stanie usprawnić kobiecą sylwetkę dla tych, bardziej puszystych pań. Takie bluzki nie są najlepsze dla tych kobiet, które mają ciało w kształcie gruszki, ale są absolutnie fantastyczne dla biura. Wyglądają dobrze włożone w spodnie, jak również pozostawione poza spodniami. Dla kobiet w kształcie gruszki, mających dość dużo nadwagi wokół pupy i ud, bluzki typu crop-top które można sobie zawiązać na brzuchu również świetnie wyglądają.